Trwa ładowanie strony ...
Tutaj jesteś: strona główna » Meble kuchenne


Meble kuchenne

Coraz częściej w mieszkaniach kuchnia połączona jest z salonem czy jadalnią i przestaje być prywatną przestrzenią domowników, gdyż teraz mogą obejrzeć ją goście przy każdorazowej wizycie. W związku z czym meble kuchenne muszą być już nie tylko funkcjonalne, ale powinny mieć także reprezentacyjny wygląd.

Dzięki odpowiedniej harmonii, którą utrzymujemy na podstawie projektów indywidualnych klientów, kuchnie na wymiar stają się dumą i ozdoba każdego domu. Najczęściej planujemy zabudowy tak, aby każdy element tej przestrzeni pasował do całości koncepcji. Projektując kuchnię na wymiar mamy na uwadze nie tylko kwestie techniczne. Staramy się zagwarantować zarówno funkcjonalną, przyjemną w użytkowaniu przestrzeń, jak również zapewnić meblom kuchennym efektowny wygląd. Dostosowujemy estetykę do preferencji naszych Klientów.

Firma DiK Meble Kuchenne z Wrocławia podejmuje się wykonania zleceń nie tylko na terenie miasta i w okolicach. Przyjmujemy także zgłoszenia z innych regionów Polski. Na bazie szczegółowego wywiadu oraz planu architektonicznego bądź wizji lokalnej możemy przygotować projekt mebli kuchennych, dostosowany do warunków lokalowych oraz indywidualnych preferencji.

Coraz częściej realizujemy też zamówienia na szafy wnękowe, które także poddawane są pewnej personalizacji pod kątem klienta, tak aby spełnić jego oczekiwania.

Zdjęcia:

Najnowsze foto realizacje


Powiększenie
Zestawy kuchenne-4
Powiększenie
Zestawy kuchenne-3
Powiększenie
Zestawy kuchenne-2
Powiększenie
Zestawy kuchenne-1
Foto realizacje: więcej »

DiK MEBLE KUCHENNE
WROCŁAW (mapa kml)
ul. Ślężna 146-148
TEL 71 337 24 31
biuro@dik-meble.com.pl

PN - PT 10.30-17.30
SO - 10 -14


Nikt jeszcze nie głosował


Użytkownicy online: 1
Odwiedzających: 6590

Ostatnia aktualizacja
19-08-2016, 08:15:26